Ostatnia szansa na jazdę gokartem na PGE Narodowym!

To już ostatnie tygodnie, kiedy macie możliwość pojeździć na gokartach na PGE Narodowym. Z tej okazji Kartingowy Narodowy przygotował wiele promocji dla dzieci i dla dorosłych.

Roztańczony PGE Narodowy 2017 - informator dla fanów

Już w najbliższą sobotę gwiazdy muzyki disco i dance wystąpią dla Was podczas kolejnej edycji imprezy "Roztańczony PGE Narodowy". Na scenie na PGE Narodowym zobaczymy m.in. Alvaro Soler, zespół Boys, Weekend, MiG, After Party i wielu innych. Wybieracie się na wydarzenie? Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące imprezy!

Parking na błoniach i P&R - wyłączenia

Ze względu na odbywające się na terenach PGE Narodowego wydarzenia, informujemy o wyłączeniach parkingu na błoniach i parkingu "Parkuj i Jedź".

OSCE Human Dimension Implementation Meeting na PGE Narodowym

PGE Narodowy gości dziś ambasadorów państw Europy i państw współpracujących z OBWE. Organizatorem spotkania jest Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE, w ramach OSCE Human Dimension Meeting.

PGE Narodowy włącza się do akcji BohaterON

BohaterON - włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej, która ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych kartek dystrybuowanych na terenie całego kraju.

Wynajmij własną roztańczoną Lożę VIP

Największe gwiazdy muzyki tanecznej, profesjonalna infrastruktura techniczna, rozrywka na światowym poziomie - to właśnie Roztańczony PGE Narodowy! Wynajmij Lożę VIP i ciesz się wydarzeniem na najwyższym poziomie.

Reprezentacja Polski wygrywa 3:0!

Reprezentacja Polski pod wodzą Adama Nawałki zakończyła spotkanie z Kazachstanem wygrywając 3:0. Bramki na PGE Narodowym strzelali kolejno: Arkadiusz Milik, Kamil Glik i Robert Lewandowski.

Adam Nawałka: Porażka nas umocniła

Już jutro Reprezentacja Polski rozegra na PGE Narodowym swój kolejny mecz w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Trener Adam Nawałka i piłkarze spotkali się dzisiaj z dziennikarzami podczas oficjalnej konferencji przedmeczowej.

Akredytacje dla mediów na Roztańczony PGE Narodowy

Rozpoczął się proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów na koncert Roztańczony PGE Narodowy. Wnioski o akredytacje można składać do 18 września 2017 roku, do godziny 15.00.

Czwarta edycja pikniku Odważ się być zdrowym i biegu Zabiegana Mama

Fundacja Instytutu Matki i Dziecka oraz PGE Narodowy serdecznie zapraszają na bezpłatny piknik rodzinny podczas którego odbędzie się olimpiada sportowa oraz bieg pod hasłem ZABIEGANA MAMA. Wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę 2 września 2017 roku na terenie PGE Narodowego w Warszawie.