Audio Video Show 2017 rozpoczęte!

Konferencją prasową na PGE Narodowym zainaugurowana została jubileuszowa edycja Audio Video Show. W ciągu trzech dni targów, odwiedzający będą mogli wypróbować najlepsze i najnowsze sprzęty audio i video, a także nabyć wyjątkowe płyty winylowe w atrakcyjnych cenach.

Jak się obronić przed manipulacjami w zawodach sportowych?

Ministerstwo Sportu i Turystyki zorganizowało dziś na PGE Narodowym międzynarodową konferencję naukową pt. "Przeciwdziałanie manipulowaniu zawodami sportowymi". Konferencję otworzył Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki - Jan Widera.

Kto kibicuje Biało-Czerwonym?

273 226 osób kibicowało na PGE Narodowym podczas pięciu meczów eliminacyjnych Reprezentacji Polski do XXI Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w Rosji w 2018. Na każdym spotkaniu było średnio 54 645 kibiców - informuje PZPN na swojej stronie internetowej. Kim są osoby, które można spotkać na trybunach?

"Zauważ - Zatrudnij - Zyskaj!"

Już 29 listopada na PGE Narodowym odbędą się konferencje i warsztaty, w ramach VII edycji "Giełdy Mocy". Wydarzenie ma na celu promowanie zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy.

Dołącz do zespołu PGE Narodowego jako Młodszy specjalista ds. administracji

Spółka PL.2012+, operator PGE Narodowego, jednego z najnowocześniejszych obiektów wielofunkcyjnych w Europie, poszukuje kandydata/ki do realizacji zadań z zakresu usług administracyjnych i biurowych.

35 tys. sprzedanych biletów na warszawską rundę Grand Prix

Niespełna pół roku pozostało do 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym, a ponad 35 tys. biletów na to wydarzenie zostało sprzedanych. Oznacza to już teraz blisko 70-procentową zajętość obiektu. Koniec pierwszego etapu sprzedaży wejściówek będzie mieć miejsce 31 grudnia. Organizatorzy spodziewają się kompletu publiczności na zawodach.

Zostań kierownikiem odcinka na PGE Narodowym

Chcesz rozpocząć pracę jako kierownik odcinka stewardingu na PGE Narodowym i uczestniczyć w najważniejszych imprezach na arenie? Nie zwlekaj i wyślij CV!

Odwiedź sportową siedzibę Świętego Mikołaja

Chcesz w tym roku w nietypowy sposób wręczyć prezent najmłodszym? 1 grudnia na PGE Narodowym uruchamiamy specjalną atrakcję dla grup zorganizowanych, którą jest – "Mikołajkowa trasa piłkarza"!

Policja zdobyła Puchar Prezesa PGE Narodowego

Reprezentacje Kancelarii Prezydenta, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Policji oraz PGE Narodowego wzięły udział w I Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa PGE Narodowego. Pierwsze miejsce zajęli przedstawiciele Polskiej Policji.

Polska i Urugwaj remisują w Warszawie

Bezbramkowym remisem zakończył się towarzyski mecz FIFA między reprezentacjami Polski i Urugwaju. Biało-Czerwoni mieli przewagę nad rywalem przez znaczna część meczu, mimo, że na boisku - zgodnie z zapowiedziami - nie pojawił się Robert Lewandowski. Podczas spotkania z grą w barwach narodowych pożegnał się bramkarz Artur Boruc.