Drifterzy Charytatywnie i Festiwal Food Trucków - parking dla gości

Już 19 sierpnia na błoniach PGE Narodowego rusza kolejna, trzecia edycja imprezy charytatywnej Drifterzy Charytatywnie 3. Na scenie muzycznej zobaczymy m.in. Popka Monstera i KaRRambe. Oprócz tego, wszyscy fani "Żarcia na Kółkach" będą mogli wypróbować najlepsze potrawy, z różnych zakątków świata. Wybierasz się na obie imprezy samochodem? Specjalnie dla naszych gości uruchomiliśmy płatny parking na błoniach PGE Narodowego.

Gwiazdy na konferencji przed memoriałem Kamili

Dzisiejsza konferencja przed LOTTO Warszawskim Memoriałem Kamili Skolimowskiej zgromadziła wielu dziennikarzy, w tym najlepszych polskich lekkoatletów. Wśród zaproszonych sportowców znaleźli się Mistrzyni Świata z Londynu Anita Włodarczyk i nasz najlepszy dyskobol Piotr Małachowski.

LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej - informator dla kibiców

15 sierpnia powitamy na płycie PGE Narodowego najlepszych polskich lekkoatletów. Tuż po Mistrzostwach Świata w Londynie, na naszej arenie odbędzie się największa impreza lekkoatletyczna w Polsce. Wybierasz się na LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej? Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami!