Jak ferie, to na Zimowym Narodowym

Zbliża się półmetek ferii województwa mazowieckiego. Z tej okazji Zimowy Narodowy przygotował specjalne atrakcje. Na płycie Zimowego Miasteczka powstanie "Akademia Naturalnego Smaku". Na skateparku odbędą się eventy deskorolkowe i rolkarskie. Cały czas można też skorzystać z akcji "Rusz się w ferie Warszawo" i odebrać darmowe zaproszenia na lodowiska. Z kolei na kinomaniaków, pomiędzy lodowiskami, czeka wielkie, świecące serce. – lustro w którym można zrobić sobie zdjęcie.

Rusz się w ferie Warszawo

W okresie trwania warszawskich ferii, w dniach 15-26 stycznia, Zimowy Narodowy wraz z miastem st. Warszawa zachęcają do aktywnego spędzenia czasu z bliskimi właśnie na lodowiskach. Akcja "Rusz się w ferie Warszawo" to darmowe zaproszenia na łyżwy i zajęcia dla dzieci. Zimowy Narodowy w ferie zaprasza codziennie już od godziny 9.00.

Prezydent dziękuje sportowcom na PGE Narodowym

Puchary Prezydenta RP trafiły do przedstawicieli związków i organizacji sportowych, z którymi prezydent Andrzej Duda spotkał się na PGE Narodowym. Uroczystość jest wiązana z obchodami 100. rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.